Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie remontu alejek w wąwozie między Czubami a LSM?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Nie, nie zgadam się. Ja głosowałem za całym projektem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz prezydent jest zapewne zajęty tematem górek Czechowskich - no wiecie tam będą deweloperzy ,kasiora a w wąwozie co ? psie kupy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukano głosujacych i tyle w temacie. Panie prezydencie nie rób tego to panu nie przystoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezaleznie czy z budzetu obyw czy z ogolnej puli ale REMONT JEST NIEZBEDNY!!! Taki super teren do rodzinnych aktywnosci a niedlugo samoch terenowy bedzie mial problem zeby przejechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak nasi Ratusz. Wygrali a obietnice wyborcze mają w......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie nie dziwi, że może zabraknąć kasy na ten projekt. Wystarczy wziąć pod uwagę to, ile zarabiają dyrektorzy, prezesi(i wiceprezesi) w urzedzie miasta i spółkach należących do miasta,np.ostatnio w dw pisano że powołano na stanowisko drugiego viceprezesa jednej spółek z pensja 19 tys miesięcznie... i tyle w temacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda Żuka. Park JPII na Czubach - dwa wygrane projekty z BO na krańcach parku, nasadzenia, uporządkowanie terenu, oświetlenie, chodniki i ścieżki rowerowe - JPII - Węglin i część przy os Widok - też się nic nie dzieje - mam wrażenie ze z tego BO z "bożej łaski" robią tylko wycinki drzew oraz miejsca parkingowe! Niestety teraz powoli wyłazi, że miasto nie ma pieniędzy - robią tylko 1-2 duże inwestycje drogowe na rok typu skrzyżowania z estakadami a inwestycje mniejsze ważne dla dzielnic "leżą" bo są mało medialne i PRowe :(
 Wszyscy już chyba wiedzą, że zuniowi powoli kończą się pieniążki do zabawy w SimCity - została ponoć ostatnia linia kredytowa na 200 mln. Tymczasem na uzbrojenie czeka jeszcze tak wiele deweloperskich banków ziemi, i buduje się tak wiele biurowców, których grzechem byłoby nie nająć. Czas dofinansowywania zachcianek plebsu wkrótce musi dobiec końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planowana wymiana starego asfaltu na alejkach rekreacyjnych eksploatowanych w zasadzie przez kilka miesięcy w roku-a mieszkańcy "starej" ul.Nałkowskich nadal mają tylko klepisko w XXI wieku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zabrać finansowanie "artyście", który jesienią nawbijał tam palików to może na ścieżki by starczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie remont ,ale przedłużenie poprzez likwidację tych zapyziałych zarośniętych chwastami ogródków działkowych tak by można było przemieścić się od Nadbystrzyckiej do Armii Krajowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet Obywatelski, pic na wodę? Czy dedykowane biuro utrzymywane jest tylko po to, by powtarzać mantrę J. Rostowskiego, "piniendzy po prostu nie ma"? Ale to też kosztuje. No, ale podobno budżet miasta się spina. Chyba bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dziwne wrażenie że ostanio wszystki krytyczne uwagi,a zwłaszcza dotyczące szeroko pojętej zieleni w mieście, pod kątem rządzącego są minusowane nie przez osoby czytające forum a przez wynajętą agencje PR. Zaskakuje ilośc minusów lub plusów rozkładających się następująco rządzący/deweloperzy są źli to mamy mnóstwo minusów a rządzący/deweloperzy są dobrzy to mamy mnóstwo plusów. Zobacze jak będzie punktowana moja wypowiedź:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekty to oszustwo głosowałem na remont boiska treningowego dla młodych piłkarzy .Młodzi chłopcy chodzili po osiedlu i szukali wsparcia i jak można nie pomóc.I tyle z projektu mijał czas a tu lipa.Straciłem zaufanie do tego typu akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jełopy, od początku było mówione ze projekt będzie obciety przy realizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pomstować na Żuka, przecież on tu niczemu nie jest winny. Ci co zgłaszali wiedzieli doskonale, że dostaną na projekt maksymalnie 1,2 mln zł. Regulamin Budżetu Obywatelskiego jest jasny i równy dla wszystkich. Zgłaszasz droższy projekt, licz się z tym, że będzie okrojony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie nie dziwi, że może zabraknąć kasy na ten projekt. Wystarczy wziąć pod uwagę to, ile zarabiają dyrektorzy, prezesi(i wiceprezesi) w urzedzie miasta i spółkach należących do miasta,np.ostatnio w dw pisano że powołano na stanowisko drugiego viceprezesa jednej spółek z pensja 19 tys miesięcznie... i tyle w temacie..
 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zorientujcie się lepiej w temacie. Żuk ma rację. lepiej wykonać nawierzchnię między osiedlami Sienkiewicza (LSM) i Ruta (Czuby) ... bo jej po prostu nie ma. Jest tam tylko wąwóz między ogródkami działkowymi. Gdy będzie normalna droga i oświetlenie to będzie można elegancko chodzić i jeździć od Armii Krajowej aż do Nadbystrzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami OBIECUJA GRUSZKI na wierzbie, a potem ...brakuje pieniędzy . Dobra wymówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asfalt w wąwozie jest obecnie w takim stanie, że można sobie zwyczajnie zrobić poważną krzywdę, czy to podczas biegania, czy jazdy rowerem, a starsze osoby nawet podczas spaceru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz głosowałam na Pana Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...